PicsArt_۱۰-۰۷-۱۱.۵۰.۰۱

 باز محرم رسید، ماه عزای حسین/

سینه ما می‌شود، کرب و بلای حسین/
کاش که ترکم شود غفلت و جرم و گناه/

  تا که بگیرم صفا، من ز صفای حسین  .            
                                                                    

فرا رسیدن ماه محرم ، ماه خون و قیام ،  ماه ایثار و فداکاری ، ماه شجاعت و شهامت ، ماه حریت و آزادگی ، ماه پیروزی خون بر شمشیر  و ماه شهادت مظلومانه سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام و ۷۲ یار با وفا و فدارکارش که شعار هیهات مناالذله سردادند ،در مقابل ظلم و بیداد ایستادگی کردند و با قیام خونین و حرکت شجاعانه خود مرگ با عزت و شرافتمندانه  را به زندگی ذلت بار ترجیح دادند و زنده همیشه تاریخ شدند و با این حرکت ارزشمند و الهی خود به همه آزادگان جهان درس عزت ، آزادگی و شجاعت دادند؛  این ایام پر حزن و درد را به همه مسلمین  جهان بخصوص شیعیان آن امام شهید تسلیت عرض می کنیم .

همچنین یاد می کنیم و درود می فرستیم به روح پاک و مطهر شهدای انقلاب اسلامی ، شهدای کربلای خمینی ( ره ) در هشت دفاع مقدس بخصوص سردار شهید علیرضا ناصری و درود می فرستیم  به ارواح طیبه شهدای مدافع حرم که برای دفاع از حرم سلاله پاک رسول الله و رضای خالق خود جانشان را در در طبق اخلاص گذاشتند و در این راه هدیه کردند .

Www.Shahidnaseri.ir

سوابق و فعالیت‌ها
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند . سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر. سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد . سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند . امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند .