• روز وصل دوستداران یاد باد          یاد باد آن روزگاران یاد باد

امام خامنه ای ( مد ظله العالی ) :

یادی که در دلها هرگز  نمی میرد یاد شهیدان است .

ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و همه آزادگان جهان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام به ملت شهید پرور ایران بخصوص شیعیان آن امام شهید که انقلاب اسلامی نیز تداوم راه او و قیام خونین کربلای حسینی است و شهدای انقلاب ، جنگ تحمیلی و مسیر پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران نیز همچون سید و مولای خود حسین بن علی ( ع ) برای اسلام و قرآن جهاد کردند و سرانجام نیز به فوز عظیم شهادت نایل شدند و زنده همیشه تاریخ گردیدند .

و اما وظیفه بازماندگان شهدا که فقط خانواده شهدا نیستند ؛ تلاش در جهت زنده نگهداشتن و تداوم راه شهیدانی که به فرموده رهبر انقلاب ، مظهر اقتدار ایران هستند ؛  می باشد.

در همین راستا تصاویر چهار نفر از شهدای جنگ تحمیلی که جملگی از اقوام نزدیک سردار شهید علیرضا ناصری می باشند ، طراحی گردیده و تقدیم علاقمندان می گردد :

سردار شهید علیرضا ناصری

فرمانده محور پشتیبانی و جانشین آماد و پشتیبانی لشگر ۵۷ حضرت ابوالفضل ( ع ) در ۸ سال جنگ تحمیلی

شهید شاخص آماد و پشتیبانی سپاه لرستان و از سرداران و شهدای شاخص کل سپاه در دوران دفاع مقدس و از معدود شهدای لرستانی که  اگر چه بسیار دیر ولی نهایتا در عرصه ملی نیز معرفی و مطرح گردیده اند.  ( جزو چند نفر سردار شهید شاخص آماد سپاه در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران که در کنگره سرداران و ۴۵۰۰ شهید آماد و پشتیبانی سپاه در سال ۹۱ و ۹۴ معرفی و از خانواده ایشان با اعطای لوح تقدیر سردار جعفری فرمانده کل سپاه توسط علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی تقدیر و تجلیل شد  ).

تاریخ مجروحیت : ۶۷/۰۵/۰۳ منطقه عملیاتی سرپل ذهاب ( عملیات مرصاد )

تاریخ شهادت : ۶۷/۰۹/۲۴ بیمارستان شهید مصطفی خمینی تهران

 

 

 

سردار شهید امان الله نظرزاده

از  مسئولین و معاونین تدارکات و پشتیبانی لشگر ۵۷ حضرت ابوالفضل ( ع ) و از شهدای شاخص آماد و پشتیبانی سپاه لرستان و سپاه در جنگ تحمیلی 

 تاریخ شهادت : ۶۷/۰۳/۰۲ منطقه عملیاتی حاج عمران 

 

سردار  شهید  لطیف قاسمی

از فرماندهان یگان پدافند هوایی – مامور در سپاه خوزستان

تاریخ شهادت : ۶۱/۱۱/۲۰ منطقه عملیاتی والفجر مقدماتی – فکه

     سردار شهید سپهدار بهادری 

از فرماندهان و عناصر زبده گردان اخلاص ( اطلاعات و عملیات ) لشگر ۵۷ حضرت ابوالفضل ( ع ) و سپاه تاریخ شهادت : ۶۷/۰۳/۰۲ منطقه عملیاتی حاج عمران 

 

 پاسدار شهید عادل ناصرپور

تاریخ شهادت : ۶۵/۱۱/۲۶ دربندیخان عراق

Www.shahidnaseri.ir

M.naseri950720

ارسال دیدگاه
سوابق و فعالیت‌ها
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند . سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر. سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد . سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند . امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند .