طرح سایت ۳

پادگان مرکز آماد و پشتیبانی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) در خرم آباد به نام سردار سرلشگر شهید علیرضا ناصری از فرماندهان و شهدای شاخص سپاه و شهید شاخص آماد و پشتیبانی سپاه لرستان در هشت سال جنگ تحمیلی نامگذاری و سر در ورودی این پادگان مزین به نام و عکس این مجاهد شهید لرستانی گردید .

این اقدام ارزشمند و بجا در راستای زنده نگهداشتن یاد و نام شهدا و قدر شناسی از پیشگامان جهاد و شهادت و در پی تصمیمات و سلسله اقدامات فرهنگی سرهنگ زینی وند فرمانده آماد و پشتیبانی سپاه لرستان در راستای الویت دادن و نهادینه نمودن نوع نگرش و رویکرد فرهنگی در معاونت آماد و پشتیبانی سپاه و تلاش در جهت اشاعه فرهنگ غنی دفاع مقدس با معرفی شهدای شاخص آماد و پشتیبانی از طریق اقداماتی نظیر فضا سازی محیطی با نامگذاری پادگان ها، ساختمان های اداری و سایر اماکن به نام شهدای آماد و پشتیبانی سپاه لرستان ،چاپ و نشر کتاب شهدای شاخص و سایر شهدای آماد و تهیه و چاپ کتاب تجربیات و خاطرات مسئولین تدارکات و پشتیبانی سپاه لرستان و لشگر ۵۷ حضرت ابوالفضل ( ع ) در دوران دفاع مقدس و اقداماتی از این قبیل عملی گردید که جای تقدیر دارد.

www.shahidnaseri.ir

m.naseri950813

سوابق و فعالیت‌ها
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند . سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر. سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد . سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند . امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند .