همین تربت پاک شهیدان است که تا قیامت مزار عاشقان و عارفان و دارالشفای آزادگان خواهد بود . امام خمینی ( ره )
  

 

من از خداوند تعالی رحمت برای شهدای عزیز در این جنگ تحمیلی خواستارم . اینان برای اسلام فدا شدند و در نزد خدای تعالی و در جوار رحمت واسعه او به سعادت ابدی و افتخار دایمی رسیدند .   امام خمینی ( ره ) 

به مناسبت ۲۴ آذر سالروز شهادت سردار شهید علیرضا ناصری فرمانده ی شهید شاخص لشگر ۵۷ حضرت ابوالفضل (ع) و  سپاه لرستان و از فرماندهان شهید شاخص تدارکات و پشتیبانی کل سپاه در دوران دفاع مقدس آرامگاه این شهید لرستانی  غبارروبی و عطر افشانی شد .

 سردار شهید علیرضا ناصری  مبارزی نستوه و مجاهدی خستگی ناپذیر بود که هر جا جهاد و مبارزه و مجاهدت بود ، همواره  حضور  جدی و اثر گذار داشتند و در صحنه های مختلف قبل و بعد از پیروزی انقلاب مرد همیشه حاضر در صحنه ها و میدانها بود . صحنه هایی همچون : مبارزات قبل از انقلاب ، تظاهرات مردمی بر علیه رژیم ستم شاهی مردم ایران در سال ۱۳۵۷ که پیروزی نهایی انقلاب اسلامی و سقوط رژیم فاسد و وابسته و دیکتاتور پهلوی را رقم زد ، نقش آفرینی برجسته و تاثیر گذار در میدان مبارزه با ضد انقلاب داخلی و مشارکت مستمر و مجاهدت با مسئولیت های مختلف در ۸ سال نبرد بی امان و شجاعانه در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران  و …

آخرین رزم و جانفشانی شهید ناصری تنها چند روز قبل  از پایان ۸ سال دفاع مقدس رقم خورد و سرانجام  سردار شهید علیرضا ناصری در تاریخ سوم مرداد ۱۳۶۷ در جریان سد کردن راه نفوذ و پیشروی ارتش عراق و منافقین خاین و وطن فروش که از مرزهای غربی و از طریق قصر شیرین و سرپل ذهاب به خاک جمهوری اسلامی ایران تجاوز کرده بودند و با هدف ساقط نمودن جمهوری اسلامی در حال پیشروی با سرعت هر چه تمامتر بودند ؛ پس از مقاومتی جانانه و رزمی ماندگار ، دو روز پیش از عملیات سرنوشت ساز و حماسی مرصاد در منطقه سرپل ذهاب مجروح و پس از ۴ ماه و ۱۹ روز بستری در بیمارستانهای ایرانمهر تهران ، شهدای عشایر خرم آباد ، جواهری تهران و بیمارستان شهید مصطفی خمینی تهران ، در تاریخ ۲۴ آذر ۱۳۶۷ پس از عمری مجاهدت و جانفشانی و مبارزه خستگی ناپذیر برای سربلندی اسلام و ایران در بیمارستان شهید مصطفی خمینی تهران به درجه رفیع شهادت نایل آمد .

“روحش شاد ، یادش گرامی و راهش پر رهرو باد”

Www.shahidnaseri.ir

سوابق و فعالیت‌ها
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند. سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر، سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست. کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد. سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند. امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند.