همزمان با پنجم مرداد سالروز عملیات غرور آفرین و سرنوشت ساز مرصاد ، با حضور جمعی از مسئولین و فرماندهان سپاه استان ، فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس ،مسئول و معاونین حوزه هنری استان لرستان ، همرزمان و خانواده « سردار شهید علیرضا ناصری » از کتاب « ناصر لشگر » خاطرات این فرمانده و شهید شاخص دوران دفاع مقدس رونمایی گردید. کتاب « ناصر لشگر » به همت موسسه فرهنگی « گنج عظیم » و با همکاری خانواده و مدیریت سایت رسمی سردار شهید علیرضا ناصری ،توسطَ انتشارات « پراکنده » خرم آباد تهیه ، تدوین و با حمایت مالی سازمان ورزش و جوانان ،حوزه هنری استان لرستان و برخی دستگاههای دیگر در تیراژ اولیه ۱۰۰۰ جلد به چاپ رسیده است .

کتاب « ناصر لشگر » به روایت بخشی از خاطرات دوستان ، خانواده و همرزمان سردار شهید علیرضا ناصری فرمانده محور پشتیبانی لشگر ۵۷ حضرت ابوالفضل علیه السلام لرستان در ۸ سال دفاع مقدس و یکی از سرداران شهید شاخص استان و لجستیک و پشتیبانی سپاه در جنگ تحمیلی عراق علیه ایران می پردازد که پس از سالها مبارزه و مجاهدت ، در واپسین روزهای جنگ تحمیلی در تاریخ سوم مرداد ۱۳۶۷ در عملیات مرصاد مجروح و پس از نایل شدن به افتخار جانبازی ۲۴ آذر ماه ۱۳۶۷ به درجه رفیع شهادت نایل آمدند .

به گفته مدیر سایت سردار شهید علیرضا ناصری ، کتاب تکمیلی شهید ناصری با عنوان « سردار دلها » در مراحل نهایی تکمیل و تدوین می باشد که ان شاء الله در آینده نزدیک به چاپ خواهد رسید.

www.shahidnaseri.ir

ارسال دیدگاه

سوابق و فعالیت‌ها
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند. سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر، سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست. کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد. سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند. امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند.