به مناسبت سالروز شهادت سردار شهید علیرضا ناصری یکی از فرماندهان شهید جنگ تحمیلی عراق علیه ایران و از شهدای شاخص لجستیک و آماد کل سپاه در ۸ سال دفاع مقدس، آیت الله نیازی نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری، سردار توکلی جانشین سپاه استان لرستان و همرزم شهید به همراه جمعی از مسئولین استانی و فرماندهان سپاه حضرت ابوالفصل ( ع ) استان لرستان با حضور در منزل شهید ناصری، ضمن ادای احترام به جایگاه رفیع شهید و شهادت ، از رشادت ها و ایثارگری این سردار شهید سپاه استان لرستان و صبر و استقامت خانواده ایشان تجلیل نمودند.

در این دیدار، آیت الله نیازی دستاوردهای امروز کشور را حاصل مجاهدت و جانفشانی ایثارگران و شهیدان دانسته و از پایمردی و مجاهدت شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس از جمله شهید ناصری و صبر و بردباری خانواده ایشان تقدیر کردند.

سردار توکلی جانشین سپاه لرستان نیز با اشاره به برخی ویژگی ها و خصوصیات اخلاقی شهید، بخصوص توانمندی های مدیریتی و فرماندهی و نقش تعیین کننده و موثر وی در موفقیت ها و پیروزی های لشگر ۵۷ لرستان در جنگ تحمیلی، به بیان خاطراتی از رشادت های شهید ناصری پرداختند.

www.shahidnaseri.ir

ارسال دیدگاه

سوابق و فعالیت‌ها
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند. سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر، سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست. کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد. سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند. امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند.