« بسم رب الشهداء و الصدیقین »

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته‌اند؛ اما حقیقت آن است که زمان ما را با خود برده است.

شهدا هستند که نام خود را در تاریخ پر حماسه این سرزمین ثبت و جاودانه نموده اند و هم بواسطه مجاهدت فی سبیل الله، در پیشگاه الهی مقام و منزلت یافته اند. این ما هستیم که چشم به شفاعت آنان دوخته ایم.

یادمان نرود! مردان و زنان مجاهد و فداکاری برای دفاع از دین و میهن و تحقق آرامش امروز ما، از جان و مال خود گذشتند و شجاعانه در میدان مبارزه حاضر شدند و خالصانه ایثار و جانفشانی کردند.

انسانهای بزرگی که روزی در میدان جنگ تحمیلی شجاعانه جنگیدند تا استقلال و امنیت این ملت از دست نرود، گروهی در قامت مدافعان حرم مبارزه کردند تا حرم و حریم  و حیثت هیچ مسلمانی در جهان به دست متجاوزین افراطی و خونخواران دوران هتک نشود. و امروز نیز زنان و مردان آزاده و  متخصص و متعهد این مرز و بوم در سنگر سلامت مردم خالصانه و شجاعانه برای نجات جان همنوعان خود می جنگند و جان می دهند تا سلامت و جان هموطن و همنوعی از دست نرود.

« قدردان و قدر شناس ایثارگری و فداکاری آنان هستیم و درود می فرستیم به روح پاک و مطهر شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم، آتش نشان، شهدای سلامت و شهدای همه عرصه های مجاهدت و فداکاری»

 www.shahidnaseri.ir

m.naseri991222

ارسال دیدگاه

سوابق و فعالیت‌ها
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند. سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر، سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست. کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد. سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند. امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند.