امام خمینی ( ره ) : شهادت دُرّ گرانبهایی است که بعد از جنگ به هر کس نمی دهند
       بسم رب الشهداء و الصدیقین
هدف اصلی این سایت در درجه اول گام برداشتن در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به مقام والای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی است . چرا که معتقدیم این ستاره های پر فروغ آسمان عشق و ایثار و شهادت می توانند الگوهای دست یافتنی و بسیار مناسبی برای جوانان و همه اقشار جامعه ما باشند و همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند: « با این ستاره‌ها می‌شود راه را پیدا کرد.»
در مرحله بعد قصد داریم به معرفی سردار شهید علیرضا ناصری ، یکی از فرماندهان شجاع ، پر تلاش و خستگی ناپذیر 8 سال دفاع مقدس که از اولین تا واپسین روزهای جنگ تحملیی عراق علیه ایران همراه با سایر همرزمان دلیرش با مسئولیت های مختلف در جبهه های غرب و جنوب در برابر دشمن متجاوز مردانه ایستادند ، شجاعانه جنگیدند و نهایتا در عملیات حماسه ساز و غرور آفرین مرصاد به دیار آرمانی خویش پر کشیدند ، بپردازیم .
به موازات معرفی این سردار شهید که نام در گمنامی دارد؛قصد داریم در حد توان و بضاعت خویش در راستای معرفی دیگر شهدای گرانقدر انقلاب به ویژه جنگ 8 ساله و تحمیلی عراق علیه ایران بخصوص شهدای عزیزی که کمتر نامی از آنان برده شده است بکوشیم .
                                                                           سایت سردار شهید علیرضا ناصری
برای تماس با مدیر سایت به آدرس زیر ایمیل نمایید
پست الکترونیک: shahidnaseri67@gmail.com

سوابق و فعالیت‌ها
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند. سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر، سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست. کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد. سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند. امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند.