آلبوم عکس همرزمان سردار شهید علیرضا ناصری که در سه  ماهه اول سال ۱۳۹۵ خاطرات خود را از طریق مصاحبه یا به صورت مکتوب بیان نمو ه اند.

به پاس احترام و در راستای ارج نهادن به حرکت ارزشمند همرزمان سردار شهید علیرضا ناصری در خصوص پذیرش و استقبال از دعوت ما و بیان خاطرات و ویژگی های این سردار شهید دوران دفاع مقدس،توسط این عزیزان که خود نیز از جهادگران و یادگاران ۸ سال حماسه و ایثار و جانفشانی در دفاع مقدس هستند ؛ هم آنهایی که دیروز  در کنار همرزمان شهید خود جانانه و مردانه برای سربلندی اسلام و ایران جنگیدند و نه تنها  برگ ، بلکه صفحات زرینی به تاریخ سراسر حماسه و افتخار ایران عزیز اضافه نمودند ؛ بلکه هنوز هم به گذشته بی نظیر و استثنایی خود و مجاهدت هزاران شقایق عاشق و یار شهید شان وفادار هستند و همواره دنبال بهانه و فرصتی هستند تا از افتخارات سال های سراسر عشق و ایثار و حماسه  که خود و همرزمان حماسه ساز و شهیدشان با توکل به خدای متعال ، توسل به ائمه اطهار (س) ، پشتیبانی ملت سلحشور  و انقلابی و البته در سایه رهبری های پیامبر گونه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران خالق آن بودند ؛ عاشقانه و صادقانه بگویند. و چون سخنشان از دل بر می آید لاجرم نیز  بر دل عاشقان و دوستداران می نشیند .

این حرکت  ارزشمند و البته برابر انتظار دوستان با وفای شهید ناصری را ارج می نهیم و بسیار خوشحال و هم سپاسگزاریم از همرزمان این اسوه صبر و واراده و ایمان و اخلاق و شجاعت و شهامت و ایثار و … که دعوت ما را صمیمانه پذیرفتند و از یار دیرین خود سردار ایثار و استقامت ، شهید علیرضا ناصری  گفتند و شنیدیم و ما هم می گوییم و می نویسیم تا ان شاءالله علاقمندان بخوانند و بدانند که چه  گل هایی از گلستان ایران اسلامی برای عزت و عظمت این آب و خاک پر پر شدند و در آن روزها و سال های سخت و پر درد چه بر سر این ملت و مملکت گذشت و آوردند و شیر مردان مجاهد ما  چه ها که نکردند و حقیقتا کاری کردند کارستان چنان که دنیا از حماسه های  شیر بچه های ایران اسلامی انگشت حیرت  به دهان گرفت و سر تعظیم فرود آورد . ودر جهت تداوم راه آن مجاهدان فی سبیل الله وظیفه ما ، همرزمان شهدا و همه ، کاری زینبی است ؛ هر کس به هر شکل و صورتی که می تواند باید این حماسه و حماسه سازان آن را به نسل امروز و فردای این مملکت بشناساند و معرفی کند و  این فرهنگ غنی دفاع مقدس را انتقال دهد تا همه بتوانیم  دین خود  را به شهدا و سایر مجاهدان ادا کرده باشیم . و اما همانگونه که در ابتدا عرض شد به پاس زحمات همرزمان سردار شهید ناصری که از ایشان گفتند و نوشتند ؛ کمترین کاری که از ما بر می آید این است که به نشانه ارادت و قدر شناسی نام زیبا و عکس نورانی این رزمندگان و همرزمان عزیز  را به رسم یاد بود و در قالب آلبوم همرزمان سردار  شهید علیرضا ناصری در سایت این شهید درج نماییم و صمیمانه قدر دان لطف و همکاری این عزیزان باشیم .

 

ارسال دیدگاه
سوابق و فعالیت‌ها
_____ «بسم الله الرحمن الرحیم» _____
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند.
سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر، سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست. کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد.
سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند. امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند.
خدایا! به ما آنچنان قدرت و توفیقی عطا فرما تا هر کاری که انجام می دهیم تنها و تنها در راه تو و برای رضای تو باشد!
خدایا! تو را شاهد می گیرم و باز هم تاکید می کنم که هدف من فقط و فقط حرکت در مسیر مورد خواست و رضایت تو و انجام وظیفه بوده است!
الهی! بارها العفو گفته ایم، پس بحق خوبان درگاهت از خطاها و گناهان ما در گذر و قلم عفو بر روی گناهان و بدی های ما بکش!
شهید شدن آرزوی من است و از خدای خود می خواهم به جز شهادت در راه خودش، مرگم را قرار ندهد زیرا هیچ مقامی بهتر و بالاتر از شهادت نیست!