« بسم رب الشهداء و الصدیقین »

پندار ما این است که ما مانده ایم و شهدا رفته‌اند؛ اما حقیقت آن است که زمان ما را با خود برده است.

شهدا هستند که نام خود را در تاریخ پر حماسه این سرزمین ثبت و جاودانه نموده اند و هم بواسطه مجاهدت فی سبیل الله، در پیشگاه الهی مقام و منزلت یافته اند. این ما هستیم که چشم به شفاعت آنان دوخته ایم.

یادمان نرود! مردان و زنان مجاهد و فداکاری برای دفاع از دین و میهن و تحقق آرامش امروز ما، از جان و مال خود گذشتند و شجاعانه در میدان مبارزه حاضر شدند و خالصانه ایثار و جانفشانی کردند.

انسانهای بزرگی که روزی در میدان جنگ تحمیلی شجاعانه جنگیدند تا استقلال و امنیت این ملت از دست نرود، گروهی در قامت مدافعان حرم مبارزه کردند تا حرم و حریم  و حیثت هیچ مسلمانی در جهان به دست متجاوزین افراطی و خونخواران دوران هتک نشود. و امروز نیز زنان و مردان آزاده و  متخصص و متعهد این مرز و بوم در سنگر سلامت مردم خالصانه و شجاعانه برای نجات جان همنوعان خود می جنگند و جان می دهند تا سلامت و جان هموطن و همنوعی از دست نرود.

« قدردان و قدر شناس ایثارگری و فداکاری آنان هستیم و درود می فرستیم به روح پاک و مطهر شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم، آتش نشان، شهدای سلامت و شهدای همه عرصه های مجاهدت و فداکاری»

 www.shahidnaseri.ir

m.naseri991222

ارسال دیدگاه
سوابق و فعالیت‌ها
_____ «بسم الله الرحمن الرحیم» _____
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند.
سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر، سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست. کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد.
سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند. امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند.
خدایا! به ما آنچنان قدرت و توفیقی عطا فرما تا هر کاری که انجام می دهیم تنها و تنها در راه تو و برای رضای تو باشد!
خدایا! تو را شاهد می گیرم و باز هم تاکید می کنم که هدف من فقط و فقط حرکت در مسیر مورد خواست و رضایت تو و انجام وظیفه بوده است!
الهی! بارها العفو گفته ایم، پس بحق خوبان درگاهت از خطاها و گناهان ما در گذر و قلم عفو بر روی گناهان و بدی های ما بکش!
شهید شدن آرزوی من است و از خدای خود می خواهم به جز شهادت در راه خودش، مرگم را قرار ندهد زیرا هیچ مقامی بهتر و بالاتر از شهادت نیست!