“بسم رب الشهداء والصدیقین”

 

کلیپ “ناصر لشگر” کاری از هنرمند گرامی، پژوهشگر و فعال فرهنگ و رسانه، سرکار خانم مینا شکوری راد(شکیبا) که با همکاری سایت سردار شهید علیرضا ناصری و  به مناسبت سی و سومین سالگرد این شهید سرافراز دوران حماسه ۸ سال دفاع مقدس تهیه گردیده است. وجه تمایز این کلیپ، شعری است که به گویش لری بالاگریوه و خاص ایل پاپی که گویش و زبان مادری شهید ناصری نیز می باشد؛ توسط خانم شکوری راد سروده و خوانش شده است.

 

 

ضمن تشکر از این خواهر گرامی که دغدغه حفظ و اشاعه فرهنگ کهن و اصیل ایرانی بخصوص فرهنگ بومی ایل و تبار خویش و تکریم مفاخر ملی و بومی را داشته و در این راه دلسوزانه و مجدانه قلم می زنند و قدم برمی دارند؛ آرزوی سلامت و توفیق روزافزون برای این بزرگوار و همه کسانی که دل در گرو فرهنگ و تمدن دارند و به هر شکل ممکن، قدرشناسی و ارادت خود را به قهرمانان ملی بخصوص پیشگامان عرصه جهاد و شهادت و مجاهدان و شهیدان راه  دین و میهن ابراز می دارند، داریم.

 

Www.shahidnaseri.ir

۴۰۰۱۰۱۰

ارسال دیدگاه
سوابق و فعالیت‌ها
_____ «بسم الله الرحمن الرحیم» _____
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند.
سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر، سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست. کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد.
سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند. امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند.
خدایا! به ما آنچنان قدرت و توفیقی عطا فرما تا هر کاری که انجام می دهیم تنها و تنها در راه تو و برای رضای تو باشد!
خدایا! تو را شاهد می گیرم و باز هم تاکید می کنم که هدف من فقط و فقط حرکت در مسیر مورد خواست و رضایت تو و انجام وظیفه بوده است!
الهی! بارها العفو گفته ایم، پس بحق خوبان درگاهت از خطاها و گناهان ما در گذر و قلم عفو بر روی گناهان و بدی های ما بکش!
شهید شدن آرزوی من است و از خدای خود می خواهم به جز شهادت در راه خودش، مرگم را قرار ندهد زیرا هیچ مقامی بهتر و بالاتر از شهادت نیست!