امام خمینی ( ره ) : شهادت دُرّ گرانبهایی است که بعد از جنگ به هر کس نمی دهند.
       «بسم رب الشهداء و الصدیقین»
هدف اصلی این سایت، در درجه اول گام برداشتن در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و ارج نهادن به مقام والای شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی است. چرا که معتقدیم این ستاره های پر فروغ آسمان عشق و ایثار و شهادت – گر چه، به درجات بالایی از معرفت و ایمان رسیدند و جایگاهی بسیار رفیع دارند- اما می توانند الگوهای “دست یافتنی” و بسیار مناسبی برای جوانان و همه اقشار جامعه ما باشند و همانطور که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند: «با این ستاره‌ها می‌شود راه را پیدا کرد.»
در مرحله بعد، قصد داریم به معرفی سردار شهید علیرضا ناصری، یکی از فرماندهان شجاع، پر تلاش و خستگی ناپذیر ۸ سال دفاع مقدس که از اولین تا واپسین روزهای جنگ تحملیی عراق علیه ایران همراه با سایر همرزمان دلیرش با مسئولیت های مختلف در جبهه های غرب و جنوب در برابر دشمن متجاوز مردانه ایستادند، شجاعانه جنگیدند و نهایتا در عملیات حماسه ساز و غرور آفرین “مرصاد ” به دیار آرمانی خویش پر کشیدند؛ بپردازیم.
به موازات معرفی این سردار شهید که نام در گمنامی دارد؛ قصد داریم در حد توان و بضاعت خویشَ در راستای معرفی دیگر شهدای گرانقدر انقلاب به ویژه جنگ ۸ ساله و تحمیلی عراق علیه ایران بخصوص شهدای عزیزی که کمتر نامی از آنان برده شده است بکوشیم.
در این راه، نیاز به همکاری و همراهی علاقمندان و دلسوزان و تمام کسانی که حماسه بزرگ دفاع مقدس را یکی از افتخارات بزرگ تاریخ این سرزمین کهن می دانند و مجاهدان و ایثارگران، بخصوص شهدای عزیزی که برای دفاع از آرمان های بلند و بزرگ این ملت و دفاع از دین و میهن و امنیت و آرامش هموطنان خود، جان در طبق اخلاص گذاشتند و جاودانه تاریخ شدند و اسطوره ها و قهرمانان ابدی ایران عزیز  گردیدند، داریم و برای معرفی هر چه بهتر مفاخر و قهرمانان خود، از همرزمان شهدا و همه علاقمندان و هنرمندان و دیگر دوستان، دعوت به همکاری می نماییم.

 

از همرزمان سردار شهید علیرضا ناصری درخواست می گردد؛

هر گونه عکس، فیلم، یادداشت، دستنوشته، خاطره، دلنوشته و … از این شهید دارند، فایل عکس و مطالب خود را به شکل زیر برای ما ارسال نمایند تا به نام خود آن عزیزان منتشر گردد.

* سایت شهید ناصری آمادگی انتشار اطلاعات و مطالب مربوط به شهدای؛ انقلاب، دوران دفاع مقدس، ترور، مدافع حرم، شهدای سلامت و دیگر شهدای عزیز  را دارد. خانواده و علاقمندان می توانند از طریق برگه و زبانه “ار تباط با ما”  اطلاعات و آثار  شهدای مورد نظر را ارسال نمایند تا به نام خودشان منتشر گردد.

 

لطفا برای ارتباط با مدیر سایت و ارسال نظرات، مطالب و هر گونه فایل و سند،  به روش های زیر اقدام نمایید:

۱-  از طریق برگه و زبانه ” ارتباط با ما” که در بالای سایت، با همین عنوان، قرار داده شده است؛

توضیح:

برای ارسال نظرات، پیشنهادات، انتقادات، فایل عکس، فیلم، اسناد و مطالب مورد نظر، می توانید; با کلیک بر روی برگه و زبانه ” ارتباط با ما” وارد صفحه مشخص شده گردیده، ابتدا اطلاعات درخواست شده را در کادر های؛ “نام شما”، “ایمیل” و “موضوع پیام” وارد نموده، سپس متن مورد نظر (که ممکن است؛ نظر، انتقاد، پیشنهاد، خاطره، دلنوشته و هر مطلب دیگری باشد) را در کادر “متن پیام”  تایپ نموده، چنانچه مایل بودید فایل صوتی یا عکس و فیلم به پیوست، ارسال نمایید، بعد از مراحل ذکر شده، “انتخاب فایل” را از “افزودن فایل به پیام” انتخاب نموده، فایل مورد نظر را از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا گوشی خود انتخاب و آپلود نموده، سپس “عبارت امنیتی” را وارده نموده و نهایتا  بر روی گزینه “ارسال پیام” کلیک کنید. ( این توضیح، جهت سهولت کار و بیشتر برای دوستانی است که کمتر اقدام به ارسال مطلب با ابزار رسانه، بخصوص در فضای مجازی نموده اند).

* در صورتی که نظر یا مطلبی در خصوص مطالب منتشره سایت دارید، می توانید در پایین صفحه ی مختص به همان مطلب، در قسمت “ارسال دیدگاه”  نظر و مطلب خود را در کادر مشخص شده تایپ نموده و در پایان، بر روی کادر کوچک سبز رنگ با عنوان “ارسال دیدگاه” کلیک کنید.

 

۲- از طریق ایمیل و آدرس پست الکترونیک:

shahidnaseri67@gmail.com                                               

                                                                             

          www.shahidnaseri.ir

سوابق و فعالیت‌ها
_____ «بسم الله الرحمن الرحیم» _____
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند.
سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر، سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست. کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد.
سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند. امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند.
خدایا! به ما آنچنان قدرت و توفیقی عطا فرما تا هر کاری که انجام می دهیم تنها و تنها در راه تو و برای رضای تو باشد!
خدایا! تو را شاهد می گیرم و باز هم تاکید می کنم که هدف من فقط و فقط حرکت در مسیر مورد خواست و رضایت تو و انجام وظیفه بوده است!
الهی! بارها العفو گفته ایم، پس بحق خوبان درگاهت از خطاها و گناهان ما در گذر و قلم عفو بر روی گناهان و بدی های ما بکش!
شهید شدن آرزوی من است و از خدای خود می خواهم به جز شهادت در راه خودش، مرگم را قرار ندهد زیرا هیچ مقامی بهتر و بالاتر از شهادت نیست!