لطفا برای ارتباط با مدیر سایت و ارسال نظرات، مطالب و هر گونه فایل و سند،  به روش های زیر اقدام نمایید:

۱-  با باز کردن برگه و زبانه ” ارتباط با ما” و ورود به این صفحه و با تکمیل فرم و قالب زیر:

[iphorm id=”1″ name=”ارتباط با ما”]

توضیح:

برای ارسال نظرات، پیشنهادات، انتقادات، فایل عکس، فیلم، اسناد و مطالب مورد نظر، می توانید; با کلیک بر روی برگه و زبانه ” ارتباط با ما” وارد صفحه مشخص شده گردیده، ابتدا اطلاعات درخواست شده را در کادر های؛ “نام شما”، “ایمیل” و “موضوع پیام” وارد نموده، سپس متن مورد نظر (که ممکن است؛ نظر، انتقاد، پیشنهاد، خاطره، دلنوشته و هر مطلب دیگری باشد) را در کادر “متن پیام”  تایپ نموده، چنانچه مایل بودید فایل صوتی یا عکس و فیلم به پیوست، ارسال نمایید، بعد از مراحل ذکر شده، “انتخاب فایل” را از “افزودن فایل به پیام” انتخاب نموده، فایل مورد نظر را از کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا گوشی خود انتخاب و آپلود نموده، سپس “عبارت امنیتی” را وارده نموده و نهایتا  بر روی گزینه “ارسال پیام” کلیک کنید. ( این توضیح، جهت سهولت کار و بیشتر برای دوستانی است که کمتر اقدام به ارسال مطلب با ابزار رسانه، بخصوص در فضای مجازی نموده اند).

* در صورتی که نظر یا مطلبی در خصوص مطالب منتشره سایت دارید، می توانید در پایین صفحه ی مختص به همان مطلب، در قسمت “ارسال دیدگاه”  نظر و مطلب خود را در کادر مشخص شده تایپ نموده و در پایان، بر روی کادر کوچک سبز رنگ با عنوان “ارسال دیدگاه” کلیک کنید.

 

۲- از طریق ایمیل و آدرس پست الکترونیک:

shahidnaseri67@gmail.com                                               

 

 

          www.shahidnaseri.ir

سوابق و فعالیت‌ها
_____ «بسم الله الرحمن الرحیم» _____
سلام بر همه مجاهدین راه خدا که از دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه ای اطاعت و جانفشانی می کنند و سرانجام در راه خدا به شهادت می رسند.
سلام و درود خداوند به رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی فرزند پاک امام حسین ( ع ) و پرچمدار مبارزه با ظلم و استکبار در عصر حاضر، سلام و درود بر آن مجاهد نستوه که شب و روز ، یک لحظه از یاد خدا غافل نیست. کما این که مسئولیت سنگینی بر دوش دارد.
سلام و درود خدا بر ملت مسلمان ایران که از این مصیبت ها و گرفتاری ها خسته نشده و نمی شوند. امیدوارم که خسته نشوند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند.
خدایا! به ما آنچنان قدرت و توفیقی عطا فرما تا هر کاری که انجام می دهیم تنها و تنها در راه تو و برای رضای تو باشد!
خدایا! تو را شاهد می گیرم و باز هم تاکید می کنم که هدف من فقط و فقط حرکت در مسیر مورد خواست و رضایت تو و انجام وظیفه بوده است!
الهی! بارها العفو گفته ایم، پس بحق خوبان درگاهت از خطاها و گناهان ما در گذر و قلم عفو بر روی گناهان و بدی های ما بکش!
شهید شدن آرزوی من است و از خدای خود می خواهم به جز شهادت در راه خودش، مرگم را قرار ندهد زیرا هیچ مقامی بهتر و بالاتر از شهادت نیست!